Contact


Algemeen

T: +31 20 670 40 65
E: info@grandjohnson.com

Openingstijden

Studio:
maandag t/m vrijdag van 9.00u – 17.30u

Showroom:
woensdag t/m zaterdag van 11.00u – 17.00u

Adres

De Hallen Amsterdam
Hannie Dankbaarpassage 24
1053 RT Amsterdam

Deze video wordt niet getoond omdat er (nog) niet akkoord is gegaan met het plaatsen van cookies.
Wijzig keuze

De Hannie Dankbaarpassage is een voetgangerspassage, deze is niet terug te zien in de navigatie. Kom je met de auto? Navigeer dan op Bellamyplein 41, dan rijd je de ondergrondse parkeergarage in. Wanneer je deze achterin bij de fietsenstalling uitloopt, wandel je rechtsaf en vind je onze showroom & studio aan het einde rechts.

Het team

Bertel Grote

Eigenaar

E bertel@grandjohnson.com
M 06 26 38 68 75

Jeroom Jansen

Eigenaar

E jeroom@grandjohnson.com
M 06 48 56 05 50

Annemarie Bossink

Marketing & Communicatie

E annemarie@grandjohnson.com
M 06 10 26 87 59

Nick Dikkers

Hoofdontwerper

E nick@grandjohnson.com

Eline Kusters

Ontwerper

E eline@grandjohnson.com

Timo Piepers

Ontwerper

E timo@grandjohnson.com